O klubie

Przebyliśmy długą drogę... Klub w obecnej postaci jest wyjątkowy pod każdym względem. Podejmując wyzwanie, zdawaliśmy sobie sprawę z ogromu pracy, który nas czeka. Efekt zadowoli najbardziej wymagających. W Galactic Fitness nic nie jest przypadkowe. Wciąż rozwijamy się i tak będzie ZAWSZE... Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy cenią sobie doskonałą atmosferę, profesjonalną obsługę, oraz super nowoczesny i funkcjonalny sprzęt. Jesteśmy najlepsi :)

GALACTIC FITNESS to nowoczesny i profesjonalny klub, kompetentni instruktorzy, miła obsługa, atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, 500m2 powierzchni obejmującej:

• trening funkcjonalny
  • strefa Hoist
  • strefa TechnoGym
  • strefę treningu siłowego
  • strefę cardio
  • strefę treningu Indoor Cycling
  • strefę Welness, czyli: sauna wraz z pokojem wypoczynkowym, solarium
  • strefę wellsystem Medical plus (łóżko do suchego masażu wodnego)

Jest to jedyny klub w Pile, który zapewnia podczas ćwiczeń intymną i kameralną atmosferę, ponieważ podzielony jest na kilka mniejszych sal w zależności od grup mięśniowych.

Czas spędzony w naszym Klubie to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha. Znajdziesz u nas miłą atmosferę, w której możesz pracować nad swoim ciałem, uczyć się, jak o siebie zadbać i poznać wspaniałych ludzi. Liczne i stale powiększające się grono kobiet spotykających się w naszym klubie potwierdza wyjątkowość tego miejsca. Tylko u nas możesz realizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, z aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem.

Dlaczego warto ćwiczyć u nas?

Ponieważ zapewniamy:

• Miłą kompetentną i przyjazną obsługę
  • Doskonałą atmosferę
  • Dla nas najważniejsze jest Twoje zdrowie
  • U nas poczujesz się jak w domu